שיש טורג'מן – שיש למטבח

03-5360725

המשטחים שלנו

אנו מתמחים בייצור שיש למטבחים תוך שימוש
בכל סוגי השיש הקיימים כגון: גרניט פורצלן, גרניט, שיש טבעי, אוניקס, קוורצית וקוורץ.
אנו משתמשים בחומרי גלם איכותיים ומעניקים שירות ויחס אישי ללקוחות החל מרגע ביצוע ההזמנה ועד להתקנת השיש בבית הלקוח.
כל תהליכי הייצור מפוקחים לכל אורך הדרך, ואתם מקבלים שיש חזק, עמיד בפני שריטות וכמובן שגם יפה – באחריות מלאה על העבודה גם לאחר ההתקנה. בנוסף לעבודות הסטנדרטיות חברתנו מבצעת גימורים מיוחדים, עבודות אמנותיות, כיורים מובנים מאבן ועבודות נוספות –
לפי בקשת הלקוח.

אז מה חשוב לך במשטח?

מגוון מידות

עמיד לחום

אטום לכתמים

אטום לכתמים

עמיד לקור

אטום לנוזלים

עמיד לשריטות

אז מה חשוב לך במשטח?

מגוון מידות

עמיד לחום

אטום לכתמים

אנטי בקטריאלי

עמיד לקור

אטום לנוזלים

עמיד לשריטות

מה תמצאו בשיש טורג׳מן

גרניט פורצלן

גרניט פורצלן

מורכב למעשה משילוב של קוורץ, פורצלן וזכוכית. לוח בעל עמידות גבוהה ביותר לחום כך שאפשר להניח עליו משטחים חמים באופן ישיר, המשטח עמיד בפני שריטות, כתמים ועמיד בטפמפרטורות קיצוניות כך שהוא מתאים גם למטבח חוץ. הוא מגיע במגוון צבעים.

גרניט

גרניט

אבן יסוד מהטבע, חזקה וקשיחה, בעלת צבעים דומיננטיים שונים, נוחה לתחזוק ושומרת על מראה חדש ומבריק לאורך שנים. מתאים מאוד לשימוש של שיש למטבח.

שיש טבעי

שיש טבעי

אבן טבעית המורכבת מגיר ומינראלים שונים, משמשת בעיקר למדרגות וספי חלונות. בעלת מרקם חלק או עם גידים. משמשת גם כשיש למטבחים, אך דורשת טיפול מיוחד.

קוורצית

קוורצית

אבן טבעית, עמידה ומיוחדת בעלת איכויות גבוהות ביותר ומגוון עצום של צבעים וגוונים, המאוד דומים לשיש טבעי ותכונות חוזק אף יותק מגרניט. היא עמידה לשריטות, רמת ספיגה אפסית, נשמרת לאורך זמן רב לא מאבדת מצבעה או צורתה ואף הברק הטבעי נשמר לאורך זמן.

קוורץ

קוורץ

הקוורץ הטבעי מצוי בסלעי יסוד כמו גרניט. משטחי קוורץ הוא האבן הקשה ביותר, עשוי ממינרל קוורץ שהוא אחד מחומרי הגלם הקשיחים ביותר בטבע. משטח חזק, עמיד ויפה במגוון צבעים.

אוניקס

אוניקס

אבן טבעית אצילית, בעלת מרקם חצי שקוף ומראה יוקרתי. ניתן להעביר דרכה אור וליצור אפקט דרמטי. קיימת במגוון צבעים מרהיבים. משמשת לחדרי אמבטיה ומשטחים דקורטיביים.

אז איך אפשר לעזור לכם?

צרו קשר לתאום הגעה לאולם התצוגה או לכל שאלה